Zeskanuj i pobierz!
Cześć, tu foodsi.

Miło Cię widzieć!

Misja Foodsi

Marzymy o świecie, w którym marnowanie jedzenia i innych wyprodukowanych zasobów nie istnieje!

Prawie 5 mln ton jedzenia marnuje się co roku tylko w Polsce - w restauracjach, sklepach, naszych domach. To zmarnowane składniki, pieniądze, woda, prąd, to szkoda dla środowiska. Jesteśmy tu po to, żeby to zmienić.

Codziennie na półkach sklepowych zostaje mnóstwo pełnowartościowych produktów. Dzięki nam nie muszą trafić do kosza. Przedsiębiorcy mogą sprzedać swoje towary w niższej cenie, odzyskując choćby koszty składników i zrobić coś dobrego dla planety.

Tanio to już było, dobrze o tym wiemy. Dlatego w naszej apce znajdziesz produkty nawet za 30% podstawowej ceny. To rzeczy, których nie udało się sprzedać danego dnia, ale wciąż są świetnej jakości.

Robimy to, co robimy nie tylko z myślą o rozwijaniu biznesu, ale też o przyszłości naszej planety.

Razem zmieniamy
świat na lepsze

Grubo powiedziane? Może i tak. Ale tak właśnie czujemy. Pomagamy ratować jedzenie przed zmarnowaniem i dokładamy swoją cegiełkę do budowania pięknego zielonego świata, w którym będzie nam się lepiej i zdrowiej żyło.

Ratuj kto może!

O Foodsi

Dobra energia, dobre jedzonko, dobra robota - to Foodsi, czyli aplikacja stworzona z miłości do planety.

Wspólnie tworzymy pierwszą polską platformę, która pomaga w walce z marnowaniem jedzenia (i nie tylko). Dumnie reprezentujemy polskie Startupy Pozytywnego Wpływu.

Znaleźliśmy się w dziesiątce Rookie of the Year magazynu My Company, piętnastce najlepszych startupów w konkursie spółek technologicznych Aulery 2022 i zgarnęliśmy tytuł startupu roku 2023 według Money.pl. Chcemy zmienić świat na lepsze!

Foodsi w liczbach

Poznaj nas dokładniej.

1,5 MLN +

Użytkowników aplikacji

2 MLN +

Uratowanych paczek

5000 +

Biznesów współpracujących

1,5 MLN +

Użytkowników aplikacji

2 MLN +

Uratowanych paczek

5000 +

Biznesów współpracujących

Dołącz do naszej
paczki!

Dzięki nam lokalne biznesy mogą zarabiać na tym, co się nie sprzedało, a użytkownicy apki zgarniają paczki niespodzianki w super cenach. Razem pomagamy planecie. Czujesz to? Zapraszamy do nas!

Oferty pracy

Stań do walki
z marnowaniem!